Ödeme ve Teslimat | www.seyhanlar.com
100 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz..!
Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

Seyhanlar.Com üç farklı dağıtım biçimi ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

1. Seyhan Eve Teslim 

Bursa'da şimdilik Merkez ilçelerde (Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel ve Mudanya) sunduğumuz bu dağıtım biçimi ile seyhanlar.com'dan satın alacağınız ürünleri aynı gün içinde hazırlıyor, kendi dağıtım araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile ev / işyerlerinize teslim ediyoruz. Bunun için 50 TL ve üzerinde sipariş vermeniz yeterlidir. Üstelik lansman döneminde 125 TL üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti almıyoruz.

Siparişlerinizi 4 farklı teslimat zamanı seçeneği ile iletebilirsiniz:

  • 10:00 - 13:00 Arası
  • 13:00 - 16:00 Arası
  • 16:00 - 19:00 Arası
  • Gün Boyunca Uygunum

Seyhan Eve Teslim siparişleriniz için ödemelerinizi en üst seviyede güvenliğe sahip sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Online yapabileceğiniz gibi, Ev / İşyerinizde teslimat sırasında Kredi Kartı ya da Nakit ile de yapabilirsiniz.

2. Kargo Gönderisi

Seyhan Eve Teslim / Mağazadan Teslim kapsamı dışında yer alan bölgeler için Anlaşmalı ve İndirimli Kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız. 

Kargo ile gönderi kapsamında sipariş ödemelerinizi en üst seviyede güvenliğe sahip sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Online olarak yapabilirsiniz. 

MNG Kargo ile 125 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti almıyoruz ! (Bazı ürünler için, alışverişlere ek kargo ücreti yansıtma hakkımızı saklı tutarız.)